Lotto Cycling Team en Caps verlengen samenwerking - nieuwe look schittert tijdens de Tour de France
24/06/2025
Lotto Cycling Team en Caps Energy Card zetten hun succesvolle samenwerking voort. Om dat te vieren lanceert de mobiliteitsbeheerder een uniek shirt tijdens de Tour de France dat meteen ook hun rebranding in de verf zet.
Lotto Cycling Team en Caps Energy Card breien zo een 15de jaar aan het partnerschap dat al sinds 2012 loopt. De samenwerking met G&V Energy Group, het moederbedrijf achter Caps, is gebaseerd op fundamenten van vertrouwen, gedeelde waarden en gezamenlijke groei. Om de verlenging van de samenwerking te vieren én bovendien de gloednieuwe huisstijl van het merk in de spotlights te zetten, pakt Caps uit met een speciaal Tour de France-shirt. Tijdens de meest prestigieuze wielerwedstrijd ter wereld zal Caps prominent op het shirt prijken.
Die timing is uiteraard geen toeval. Samen met de start van de Ronde van Frankrijk lanceert Caps ook officieel zijn vernieuwde merkidentiteit. Het nieuwe logo van Caps, de professionele tank- en laadpas is geïnspireerd op de weg en staat symbool voor vrijheid onderweg én voor de sterke verbinding met klanten en partners. Het is een visuele weerspiegeling van wat Caps vandaag betekent: veel meer dan enkel een laadpas. Caps biedt een totaaloplossing voor modern mobiliteitsbeheer, van laadpaalbeheer op bedrijfsniveau tot thuislaadoplossingen met automatische terugbetaling voor werknemers. Daarmee neemt Caps de zorgen volledig uit handen van fleetmanagers in heel België.
De Tour vormt het perfecte podium om deze vernieuwde merkidentiteit aan een internationaal publiek te tonen. Het Lotto-team is dan ook trots om deze lancering samen met Caps uit te dragen op het hoogste wielerniveau.
Xavier Dewulf, CEO Caps: “De Tour is één van de grootste sportevenementen ter wereld. Voor ons als merk is dit een unieke kans om ons verhaal te delen, onze waarden uit te dragen en onze visibiliteit te vergroten. We zijn trots op deze samenwerking en wensen de ploeg veel succes toe tijdens de Tour,” aldus Caps.
Kenny Provyn, CCO Lotto Cycling Team: “We zijn bijzonder blij dat we Caps opnieuw een extra wielerseizoen bij ons hebben. Trouwe sponsors zoals hen- ons verhaal samen gaat binnenkort dus zijn 15de jaar in- zijn van goudwaarde voor onze ploeg. We zijn dan ook trots dat we dat kunnen visibiliseren met een uniek wielershirt. De naam van de ploeg verandert evenwel niet tijdens de Tour, maar met Caps als shirtsponsor krijgt hun rebranding wél een unieke plaats vooraan, waardoor deze in de komende weken op elk startpodium en in elke rit bijzonder goed te zien zal zijn.”
